Chłopie – wygraj prezent na Dzień Kobiet

  • Tramwaje Śląskie zapraszają wszystkich pełnoletnich mężczyzn do udziału w konkursie z okazji zbliżającego się Dnia Kobiet. By jednak nie było niedomówień – panowie walczyć będą o nagrodę, która stanowić będzie idealny prezent dla Pań. Wystarczy ciekawie opisać – co najbardziej ceni się w kobietach.

8 marca, czyli Dzień Kobiet coraz bliżej i z tej okazji spółka TŚ proponują zabawę, w której udział mogą wziąć mężczyźni, chcący zrobić coś miłego dla bliskich sobie kobiet. – Może to nieco przewrotne z okazji Dnia Kobiet organizować konkurs dla mężczyzn, ale w jego efekcie obdarowane zostaną właśnie Panie – mówi Andrzej Zowada, rzecznik spółki Tramwaje Śląskie S.A. i wyjaśnia: – Panowie piszą do nas odpowiedzi na pytanie za co najbardziej cenią kobiety, my wybieramy najciekawsze z nich i wysyłamy do ich autorów gadżet będący doskonałym prezentem dla pań, a następnie – już w Dniu Kobiet – publikujemy najciekawsze odpowiedzi na ekranach w tramwajach, docierając w ten sposób z miłym słowem od pasażerów do pasażerek.

Warunkiem wzięcia udziału w konkursie jest przesłanie do 28 lutego drogą mailową na adres: tramwaj@tram-silesia.pl odpowiedzi o maksymalnej objętości 400 znaków (ze spacjami) oraz kopię podpisanego oświadczenia stanowiącego załącznik do regulaminu konkursu. Regulamin i oświadczenie dostępne są na stronie www.tramwajeslaskie.eu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *