Powrót Leo…

Leo Express przywraca swoje międzynarodowe turystyczne połączenie z Pragi do Krakowa. Pierwszy kurs ze stolicy Czech będzie miał miejsce w piątek, 3 lipca, a pierwsze połączenie powrotne z Krakowa do Pragi wyruszy w sobotę, 4 lipca.  Bilety są już dostępne na internetowej stronie przewoźnika.


Przypomnijmy, że od lipca 2018 roku gdy rozpoczęła się przygoda czeskiego prywatnego przewoźnika z naszym krajem, pociągi LE jeżdżą w piątek i niedzielę z Pragi do Krakowa o godzinie 16:08, kończąc kurs pod Wawelem o 22:52. Natomiast z Krakowa wyjeżdżają w soboty i poniedziałki o 4:15, by dotrzeć do czeskiej stolicy o 11:20.

Leo Express podkreśla również, że zachowuje nadal w pociągach środki bezpieczeństwa na najwyższym możliwym poziomie. Oprócz dezynfekcji pociągów kilka razy dziennie przed wyjazdem ze stacji początkowej za pomocą środków ozonowych, w trakcie podróży dezynfekowane będą pojedyncze siedzenia, natychmiast kiedy pasażer wysiądzie. Tym samym kolejny pasażer zawsze usiądzie na wyczyszczone miejsce.

Ponadto, dla podróżnych na pokładzie dostępne są darmowe maseczki ochronne oraz mydło ze składnikiem dezynfekcyjnym. W ramach komunikatów pokładowych ciągle przypominamy o potrzebie noszenia maseczek ochronnych.

One comment

  1. Zwiedzanie Krakowa noca?, brakuje drugiego polaczenia w godzinach dziennych -( przyjazd w godzinach porannych odjazd w wieczornych ) !!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *