Do Lysek na prawdziwego rocka autobusem

30 sierpnia (piątek) przy Urzędzie Gminy Lyski odbędzie się kolejna edycja rockowego święta. Na uczestników festiwalu czeka dużo dobrej zabawy oraz darmowe autobusy z kierunku Rybnika.


W związku z organizowaną imprezą Lyski Rock Festival, Urząd Gminy Lyski przygotował coś co ułatwi uczestnikom zabawy dotarcie na festiwal. Kursy z Rybnika do Lysek linią numer 27, które spod sądu w Rybniku wyjeżdżają o godzinie 16.44 oraz 19.06 z biletem wstępu na Lyski Rock Festival będą darmowe. Dotyczy to biletów zakupionych w punkcie sprzedaży. Bilety najlepiej zatrzymać do końca imprezy, ponieważ ok. godz. 00.30 czyli po ostatnim koncercie będą czekały 2 dodatkowe i darmowe autobusy przegubowe do Rybnika, które będą odjeżdżały z przystanku Lyski Rondo.

W tym roku na scenie w Lyskach wystąpią The Analogs, Proletaryat, Acid Drinkers, Chylińska i LemOn.

One comment

  1. A nikt nie napisał, że pociągiem można dojechać do stacji Sumina i potem 2,2 km iść ulicą Dworcową aż na plac festiwalu obok Gminy – Dworcowa 1 lub z przystanku Sumina Wieś 1,5 km ulicą Rybnicką i a następnie skręć w Dworcową i jakieś 100 metrów nią i na miejscu?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *