Elektroniczny koniec starych biletów

Zbliża się koniec marca i i to pierwszy termin gdy kończą się honorowanie niektórych biletów zakupionych przed 2019 rokiem, czyli przed przejęciem przez Zarząd Transportu Metropolitalnego organizacji transportu zbiorowego na terenie Górnośląsko-Zagłębiowskiej Metropolii.


Zarząd Transportu Metropolitalnego przypomina że papierowe bilety jednorazowe (krótkookresowe), których zakupu dokonano przed 1 stycznia 2019 r. nie tracą ważności oraz można z nich korzystać bez żadnych ograniczeń czasowych (bezterminowo). Z kolei papierowe bilety dobowe zakupione przed 1 stycznia 2019 r. należy wykorzystać do 31 grudnia bieżącego roku. I teraz informacja najistotniejsza – elektroniczne bilety okresowe, aktywowane od pierwszego skasowania, zakupione przed 1 stycznia 2019 r. ważne będą tylko do 31 marca 2019 r.

One comment

  1. Zbliża się koniec marca i i to pierwszy termin gdy kończą się honorowanie niektórych biletów zakupionych przed 2019 rokiem – przeczytaliście to zdanie i wszystko w nim w porządku? Zdanie po korekcie:
    Zbliża się koniec marca i jest to pierwszy termin gdy kończy się honorowanie niektórych biletów zakupionych przed 2019 rokiem.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *