Myjka KŚ – Sprostowanie

Do naszej redakcji dotarło pismo z firmy Sultof w którym przedstawiciele firmy, która wykonała myjkę w Katowicach przy ulicy Raciborskiej dla Kolei Śląskich, zarzucają nam nieścisłości w artykule na ten temat opublikowanym na naszych łamach w ubiegły czwartek, 26 października. Publikujemy to stanowisko wraz z redakcyjnym wyjaśnieniem.


OD REDAKCJI:

Przykro mi, że tak przedstawiciele firmy Sultof odebrali jeden z fragmentów naszej informacji o uruchomieniu myjki w bazie Kolei Śląskich w Katowicach przy ulicy Raciborskiej. W żadnym wypadku nie było z naszej strony próby insynuacji, że to z Państwa winy opóźniło się uruchomienie urządzenia. Nigdzie też nie poddaję w wątpliwość jakości wykonanej przez Państwa usługi, bo miałem okazję na własne oczy widzieć, jak ono działa w czwartek 26 października, podczas mycia jednostki EN76-006. Informację o przełożeniu zakładanego terminu uruchomienia myjki otrzymałem w Kolejach Śląskich, skąd na mocy długiej już współpracy ,wszystkie je podajemy, gdy są już w 100 procentach pewne. I tak było też i tym razem. W KŚ poinformowano mnie o opóźnieniu w oddaniu instalacji, bez kierowania jakichkolwiek zarzutów pod czymkolwiek adresem za zaistniałą sytuację.

Przyjmuję  jednak do wiadomości Państwa niezadowolenie i Państwa interpretację tego fragmentu artykułu, stąd decyzja o opublikowaniu Państwa  pisma w całości. Przy okazji dziękuję za rzetelne opisanie zasad i terminów budowy myjki w Katowicach przy ulicy Raciborskiej na rzecz Kolei Śląskich.

Załączam wyrazy szacunku

Jerzy Gościński

Silesia Info Transport
Redaktor Naczelny

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *