Czteropak pełny ludzi

Wczoraj miał miejsce debiut liniowy pierwszej jednostki typu 22WEd w barwach Kolei Śląskich. Czteroczłonowa jednostka z rodziny Elf2 oznaczona numerem 001 wyruszyła w swój dziewiczy rejs zabierając pasażerów na trasę linii S4 z Katowic do Tychów Lodowiska.


Dzisiaj z kolei nowy czteroczłon rozpoczął już służbę w pełnym wymiarze. Wczesnym rankiem ponownie zajechał do Tychów Lodowiska. Potem udał się na linię S1 gdzie do godzin wieczornych będzie woził pasażerów od Gliwic do Częstochowy. To tyle o 22WEd-001. Czekamy na następne nowe jednostki.

Przy okazji dziękujemy naszym Czytelnikom, którzy bardzo szybko poinformowali nas o tym, że 22WEd rozpoczął regularną służbę w naszym regionie.

2 komentarze

  1. @Skip Co do grafiki to nam osobiście również nie przypadła ona do gustu, ale Po 1 Paradox Interactive ma już doświadczenie w takich city builderach w postaci Cities Skylines. Po drugie ma inne bardzo dobre i uznane marki takie jak: Europa Universalis i Crusader Kings, a o tych grach nie możemy powiedzieć złego słowa. Tak więc potrafi robić bardzo dobre gry strategiczne. Po 3 tam grafika również nie powala, ale nie ona jest najważniejsza w tego typu gatunkach. Tak więc widząc Surviving Mars, które na pierwszy rzut oka nie zrobiło na nas wrażenia, woleliśmy się powstrzymać od jakiejkolwiek, zbyt pochopnej krytyki tego tytułu. Naszym zdaniem, obiektywnie patrząc, Frostpunk jest grą dużo ciekawszą, ładniejszą, bardziej głęboką, poruszającą i po prostu lepszą, ale absolutnie nie lekceważylibyśmy Paradoxa z ich Surviving Mars, bo ten również może znaleźć swoich fanów, których przyciągnie na wiele godzin zabawy, a tym samym zabierze 11 bit kawałeczek tortu. Jeśli jednak mielibyśmy ocenić czystą rywalizację 1v1, która gra jest lepsza, to naszym zdaniem Frostpunk wygrywa zdecydowanie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *