Przesunięty termin … po raz kolejny

Na rozstrzygnięcie przetargu dla prac inwestycyjnych na odcinku Oświęcim – Czechowice Dziedzice, będziemy musieli poczekać jeszcze dłużej. Po raz kolejny przesunięto termin składania ofert. Kolejna wyznaczona data to 10 stycznia 2018. 


Zamiana terminu składania ofert dotyczy przetargu pn.: „Prace na linii kolejowej nr 93 na odcinku Trzebinia – Oświęcim – Czechowice Dziedzice”. Postępowanie wymaga od wykonawcy zaprojektowania i wykonania robót dla zadania pn. Prace na linii kolejowej nr 93 Trzebinia – Zebrzydowice na odcinku Oświęcim – Czechowice Dziedzice w ramach projektu POIiŚ 2014-2020 nr 5.1-12.

Pierwotny termin składania ofert przypadał na 11 września br. jednak w związku z brakiem zainteresowania przetargiem, termin został ponownie przesunięty co powoduje, że cała realizacja inwestycji przesuni się o 3 miesiące.

PKP Polskie Linie Kolejowe na ten cel chcą przeznaczyć 328 206 870.00 zł netto, zaś wykonawca będzie zobowiązany wykonać wszystkie prace inwestycyjne w ciągu 42 miesięcy od momentu podpisania umowy.

One comment

  1. Czyli na powrót pociągów linii S71 na tym odcinku dalej nie ma co liczyć. Zostaje nam tylko weekendowe połączenie Kraków-Czechowice Dziedzice i 2 pospieszne Chopin i Cracovia, gdzie tylko skorzystać możesz z niego w Oświęcimiu, Brzeszczach Jawiszowicach, w której nawet kasy biletowej nie ma i Czechowicach-Dziedzicach

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *