KONKURSY

Mamy dla Was propozycję zabawy. Prosimy Was o propozycje, jak ma nazywać się para pociągów, która od nowego rozkładu jazdy, czyli od grudnia, kursować będzie na trasie Cieszyn – Katowice – Cieszyn. Olza odpada, bo ten pociąg już za kilka miesięcy, nie dość, że zostanie w rozkładzie, to będzie kursował znacznie częściej niż dotychczas.

ZASADY KONKURSU:

  1. Przedmiotem konkursu jest wybór nazwy handlowej dwóch pociągów relacji Cieszyn – Katowice i Katowice – Cieszyn, które zostaną uruchomione w rozkładzie jazdy 2017/2018. Mowa o następujących połączeniach: Cieszyn (odj. 7.50) – Katowice (przyj. 9.33), Katowice (odj. 17.49) – Cieszyn (przyj. 19:32)

  2. Swoją propozycję należy złożyć w komentarzach pod artykułem „Wybierzmy brata Olzy” na portalu Silesia Info Transport, w specjalnej zakładce na stronie Gazety Codziennej (www.gazetacodzienna.pl) oraz pod adresem mailowym – redakcja@gazetacodzienna.pl Ponadto na portalu Silesia Info Transport głos będzie można w rubryce „Konkursy” w przygotowanej na potrzeby konkursu zakładce.

  3. Propozycje mogą być dowolne, nie mogą zawierać jednak nazw potocznie uznanych za wulgarne, czy naruszające czyjekolwiek dobra osobiste w rozumieniu kodeksu cywilnego.

  4. Termin składania propozycji upływa 11 sierpnia 2017 (piątek), o godzinie 10.00.

  5. Ze wszystkich zgłoszonych propozycji, wyznaczeni przedstawiciele Kolei Śląskich Sp. z o.o., Uniwersytetu Śląskiego oraz wydawnictw Gazeta Codzienna i Silesia Info Transport s.c. dokonają 11 sierpnia wyboru 4 – 5 najbardziej popularnych propozycji nazw zgłoszonych przez Czytelników.

  6. Wybrane propozycje zostaną poddane pod głosowanie na łamach wydawnictw Gazeta Codzienna i Silesia Info Transport w terminie od 12 do 18 sierpnia 2017.

  7. Propozycja, która otrzyma najwięcej głosów zostanie złożona przez Koleje Śląskie Sp. z o.o. jako oficjalna nazwa handlowa pociągów kursujących w relacji Cieszyn – Katowice – Cieszyn, wyszczególnionych w punkcie 1, w Sieciowym Rozkładzie Jazdy Pociągów 2017/2018.

  8. Do wygrania są nagrody ufundowane przez Koleje Śląskie Sp. z o.o. (m.in koszulki, kamizelki i inne gadżety). Miłej zabawy!


Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 20.06.2017 do 27.08.2017 dokonać zgłoszenia konkursowego, czyli przesłać na adres kontakt@silesiainfotransport.pl opis swojej wycieczki odbytej do dowolnego miejsca w województwie śląskim. Można także – w części lub w całości – ułożyć mapę podróży przy wykorzystaniu dowolnych miejsc, które Uczestnik sam uważa za atrakcyjne. Podróż musi być opracowana przy wykorzystaniu, jako środka lokomocji transportu zbiorowego, EKO Biletu (honorowanego przez Koleje Śląskie, KZK GOP, MZK Tychy oraz MZKP Tarnowskie Góry).

Każdego tygodnia wybierane będzie jedno najlepsze zgłoszenie z dotychczas wysłanych. Wyniki ogłaszane będą w każdy poniedziałek w czasie trwania konkursu na stronie organizatora.

Opis wycieczki można przesyłać w dowolnej formie (może to być m.in. materiał tekstowy, wizualny – prezentacja, infografika, czy audiowizualny – film) oraz musi:

• wskazywać odwiedzone przez Uczestnika miejsca,

• zawierać informacje praktyczne dotyczące wybranych miejsc,

• zawierać informacje o sposobie przemieszczania się między wybranymi atrakcjami z wykorzystaniem EKO Biletu,

• zawierać uzasadnienie dlaczego akurat te miejsca warto odwiedzić w ramach jednodniowej wycieczki z EKO Biletem.

REGULAMIN konkursu dostępny jest TUTAJ

Fot. Koleje Śląskie