Wycieczki z MZK

Miejski Zarząd Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu już od dłuższego czasu w swojej ofercie ma weekendowe wycieczki do różnych ciekawych miejsc. Przyszły weekend obfitować będzie w dwa miejsca do których możemy pojechać razem z przewoźnikiem.


Za tydzień przewoźnik z Kędzierzyna-Koźla oferuje nam dwie wycieczki. 8 października możemy pojechać w podróż do atrakcji zlokalizowanych na Dolnym Śląsku. Albo będzie to Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej, albo Zamek Książ w Wałbrzychu.

Wycieczka nr 1 – Muzeum Przemysłu i Kolejnictwa w Jaworzynie Śląskiej w której będzie można podziwiać stare parowozy, wagony i pojazdy, których nie oglądamy na co dzień na naszych torach i drogach.To nie lada gratka dla miłośników techniki – tych małych i tych dużych!
W drodze powrotnej na krótki czas autobus zatrzyma się w Świdnicy – miasto, o którym „zapomniano”, a stanowi ciekawy przystanek na mapie podróży…
Wszelkie informacje znajdziesz – TUTAJ

Wycieczka nr 2 – Zamek Książ w Wałbrzychu to trzeci co do wielkości zamek w naszym kraju, który warto odwiedzić. W tym roku to już druga wyprawa organizowana przez MZK Kędzierzyn-Koźle.
Wszelkie informacje znajdziesz – TUTAJ

Facebook Comments

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *