Komunikacja w święto po święcie

Informowaliśmy wczoraj o tym jak Koleje Śląskie rozwiązały problem obsługi połączeń, powstały w związku z możliwością wtedy, dzisiaj oficjalnie ogłoszonym w związku z 100. Rocznicą Odzyskania Niepodległości dniem wolnym od pracy w poniedziałek 12 listopada. Organizatorzy komunikacji miejskiej rozegrali sprawę nieco inaczej.


Komunikacyjny Związek Komunalny GOP informuje, że w dniu 11 listopada (niedziela) będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta z uwzględnieniem następujących wyjątków:
linie autobusowe nr: 39, 52, 59, 109, 146, 155, 194, 194N, 230, 710 i 850 będą kursowały według rozkładów jazdy ważnych w dni wolne w centrach handlowych, tzn. bez obsługi przystanków przy centrach handlowych. Linie marketowe nr: 232, 250 i 750 zostaną zawieszone.

W związku z przyjęciem Ustawy o Święcie Narodowym z okazji 100. Rocznicy Odzyskania Niepodległości Rzeczypospolitej Polskiej 12 listopada 2018 r. (poniedziałek) KZK GOP postanowił, że komunikacja autobusowa i tramwajowa organizowana przez tego organizatora będzie funkcjonowała według rozkładów jazdy obowiązujących w soboty. Nie wiadomo czy pojadą tego dnia linie marketowe. Jeśli duże sklepy będą zamknięte, wówczas te polączenia również nie zostaną uruchomione.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *