Dwie ofert na leasing autobusów dla MZK Żywiec

Miejski Zakład Komunikacyjny w Żywcu otworzył koperty z ofertami w przetargu na leasing 3 autobusów o długości od 10,4 di 11 metrów. Obie oferty mieszczą się w zakładanym kosztorysie a najtańszą z nich złożyło konsorcjum Solaris Bus & Coach S.A. i PKO Leasing S.A.


W ogłoszonym przetargu dotyczącym dostawy w formie leasingu operacyjnego z opcją wykupu trzech autobusów miejskich o długości od 10,4 do 11 metrów dla potrzeb Miejskiego Zakładu Komunikacyjnego w Żywcu Sp. z o.o. wpłynęły dwie ofert. Droższa została złożona przez mLeasing Sp. z o.o. z Warszawy na kwotę 3 690 826,81 zł brutto, z kolei tańsza oferta opiewająca na kwotę 3 350 796,75 zł brutto zaoferowało konsorcjum składające się ze spółki Solaris Bus & Coach wraz z PKO Leasing. Obie oferty dotyczą 3-letniej umowy leasingu i dostawy autobusów w nieprzekraczającym terminie 180 dni.

Na leasing operacyjny nowych autobusów autobusów MZK Żywiec chce przeznaczyć maksymalną kwotę 3 750 000,00 zł brutto, także obie oferty spełniają warunki przetargu.

Fot. UM Żywiec

One comment

  1. Za każdym razem gdy czytam artykuły na takie tematy nasuwa sie jedno pytanie: dlaczego wszędzie się da zorganizować nowy tabor a w Cieszynie się nie da? Szkoda słów. Gratulacje dla żywca.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *