Na Wszystkich Świętych z PKP Intercity

W tym roku dzień Wszystkich Świętych przypadający w czwartek oznacza możliwość skorzystania z przedłużonego weekendu. PKP Intercity przygotowuje się na zwiększoną frekwencję, dlatego w tym okresie zapewni składy wzmocnione o dodatkowe wagony. By skorzystać z tańszych przejazdów, już teraz narodowy przewoźnik zachęca do zakupu biletu.


Pomiędzy 30 października a 4 listopada 2018 roku na tory wyjadą składy z dodatkowymi wagonami. Dotyczy to najbardziej popularnych tras. PKP Intercity będzie też na bieżąco monitorować frekwencję w pociągach i jeśli zajdzie potrzeba, w miarę możliwości, składy uzupełni dodatkowymi wagonami. Przewoźnik udostępni więc większą liczbę miejsc siedzących w pociągach zapewniając wygodny dojazd nawet do odległych miejscowości.

W tym czasie na największych polskich dworcach (m.in. w Warszawie, Wrocławiu, Poznaniu, Gdańsku, Szczecinie, Katowicach, Krakowie) będzie można skorzystać z pomocy mobilnych informatorów, którzy wesprą pasażerów w ustaleniu dogodnej przesiadki, znalezieniu odpowiedniego peronu czy choćby przechowalni bagażu. Na dworcach można spodziewać się także więcej obsługi technicznej oraz wzmożonych patroli Straży Ochrony Kolei.
Korzystne oferty cenowe dla każdego

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *