Na posiłek z Kolejami Śląskimi

Koleje Śląskie wspólnie z restauracją Biała Gruba w Mysłowicach zachęcają do skorzystania z oferty „Kolej na zniżki”. Dla podróżnych czekają kupony rabatowe na dania główne w mysłowickiej restauracji.


Pasażerowie, którzy kupią bilet z lub do Mysłowic w kasach w Katowicach i w Chorzowie Batorym, dostaną ulotkę rabatową do mysłowickiego lokalu. Ulotki, stanowiące jednocześnie kupony, są dodawane do biletów z i do Mysłowic. Podróżni mogą je otrzymać we wszystkich stacjonarnych kasach w holu głównym katowickiego dworca oraz w kasie zlokalizowanej na stacji Chorzów Batory. Każdy kupon umożliwia zamówienie w restauracji Biała Gruba dania głównego z upustem 10 zł. A na miejsce z pewnością warto się wybrać pociągiem, bo lokal znajduje się ok. 300 m od dworca w Mysłowicach.

Kupony będą wydawane do końca listopada lub do wyczerpania zapasów. Ich ważność upływa ostatniego dnia marca 2019 r. Jedna ulotka upoważnia zainteresowanych do skorzystania z jednego rabatu. I tak podróżni mogą wykorzystać upust np. na chorzowską komosę z bobem, roladę śląską lub na sztandarowe pozycje z restauracyjnego menu, czyli na czarnego burgera lub czarne kluski śląskie. Więcej szczegółów na temat menu można znaleźć na stronie restauracji.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *