CTL Logistic w brązie

Krzysztof Bałc, Paweł Sojecki oraz Jan Bach, na co dzień pracownicy CTL Logistics, w niedzielę zdobyli brązowy medal w najbardziej prestiżowych krajowych zawodach triathlonowych , znanych jako OceanLava Triathlon Polska. Dystans 226 km pokonali w 9 godzin i 26 minut. Zwycięzcy byli lepsi zaledwie o 5 minut i 6 sekund.


Informowaliśmy kilka tygodni temu o sportowej pasji, w tym wypadku triathlonowej, kolejarzy z CTL Logistic. Informowaliśmy również, reprezentanci tej firmy przygotowują się do najbardziej prestiżowych zawodów w tym roku. Jesteśmy więc dłużni i Im i Wam wiadomość jak im się powiodło. Tym bardziej, że reprezentacja CTL Logistics, w różnym składzie, w kategorii sztafet startuje bez przerwy od 2012 roku. Przed sześcioma laty zajęli pierwsze miejsce. W tym roku ponownie celowali w złoty medal. Do zawodów zatem intensywnie przygotowywały się 4 osoby.

Sztafeta jest dla nas najważniejsza. Wystartuje w niej trzech zawodników będących aktualnie w najlepszej formie. Czwarty spróbuje swoich sił w rywalizacji indywidualnej – zapowiadał przed zawodami specjalista ds.raportowania finansowego Michał Łubian.

Ostatecznie CTL Logistics na zawodach w Bydgoszczy reprezentował kontroler biznesowy Krzysztof Bałc, dyspozytor ds. drużyn trakcyjnych Paweł Sojecki oraz członek zarządu CTL
Logistics GmbH Jan Bach.

Dystanse 3,8 km, 180 km i 42,194 km pokonali kolejno płynąc, jadąc na rowerze oraz biegnąc w 9 godzin i 26 minut. Rywalizacja o najwyższy stopień na podium pomiędzy trzema drużynami była bardzo zacięta. Reprezentantom CTL Logistics do pierwszego miejsca zabrakło zaledwie 5 minut i 6 sekund, a do drugiego miejsca 1 minuty 43 sekund. Kolejna drużyna minęła linię mety… godzinę później.

– Daliśmy z siebie wszystko. Na szczególne wyróżnienie zasługuje jednak Jan Bach. To dzięki jego postawie awansowaliśmy po dwóch częściach trasy na trzecie miejsce i dzięki niemu niewiele zabrakło do drugiego i pierwszego miejsca – podsumowuje Paweł Sojecki.

Zawody OceanLava Triathlon Polska odbyły się 19 sierpnia w Bydgoszczy i Borównie. Są najstarszymi i największymi zawodami triathlonowymi w kraju.

– Panowie kolejny raz udowodnili, że pracownicy CTL Logistics są ambitni i zaangażowani nie tylko w swoje służbowe obowiązki, ale także po godzinach pracy. Nadal będziemy ich wspierać w rozwoju tej pasji. To istotny element budowania relacji wewnątrz naszej firmy – zapowiada Prezes Zarządu CTL Logistics Grzegorz Bogacki

ppz: Drużyna CTL Logistics na mecie zawodów. Zmęczeni, ale szczęśliwi. Na zdjęciu od lewej Jan Bach, Krzysztof Bałc, Paweł Sojecki, Michał Łubian

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *