Tour w trzech etapach

Od najbliższej niedzieli przez kolejne trzy dni po drogach naszego regionu ścigać się będą kolarze uczestniczący w 75. Tour de Pologne. To impreza sportowa, widowiskowa i prestiżowa, wpływająca jednak najbardziej na istotne zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej na czas jej trwania. W tym roku będzie podobnie.


Uczestnicy tegorocznego Tour de Pologne pojawią się się w naszym regionie w niedzielę i będą ścigać się po naszych drogach do wtorku.

W niedzielę, 5 sierpnia czekają nas zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej w Katowicach oraz na trasie drugiego etapu m.in. w Tarnowskich Górach, Zbrosławicach, Nowym Chechle, Świerklańcu, Piekarach Śląskich, Dobieszowicach, Bobrownikach, Piekarach Śląskich, Wojkowicach, Bytomiu, Chorzowie i Siemianowicach Śląskich;

W poniedziałek, 6 sierpnia największe zmiany nastąpią w Chorzowie, Rudzie Śląskiej, Zabrzu, Mikołowie, Ornontowicach, Orzeszu, Czerwionce Leszczyny, Knurowie i Gierałtowicach. Wtorek, 7 sierpnia, to zmiany w Mysłowicach, Imielinie i Chełmie Śląskim.

Ponieważ zmian będzie naprawdę dużo my również podzielimy informowanie Was, używając gwary kolarskiej na trzy etapy. Zaczynamy od tego co czeka nas  w niedzielę, 5 sierpnia. Zmiany, których będzie naprawdę sporo, będą wyglądać NASTĘPUJĄCO

Fot. KZK GOP

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *