Dzień Kariery w Kolejach Ślaskich

W sobotę 21 lipca w siedzibie spółki Koleje Śląskie przy ulicy Raciborskiej odbędzie się dzień otwarty dla osób zainteresowanych pracą w Kolejach Śląskich. Będzie można spotkać się z obecnymi pracownikami, porozmawiać ze specjalistami z działu Kadr, zwiedzić halę oraz zostawić swoje CV.


W sobotę 21 lipca wszystkie osoby zainteresowane pracą w Kolejach Śląskich mogą czuć się zaproszone na dzień otwarty w siedzibie spółki. Szczególnie mile widziani są kandydaci na stanowiska maszynisty elektrycznych pojazdów trakcyjnych, elektromontera i elektrotechnika oraz sprzątacza taboru kolejowego.

W ramach wydarzenia będzie można m.in. spotkać się z maszynistami pracującymi w spółce KŚ oraz przyjrzeć się niektórym pojazdom z parku taborowego. Do dyspozycji kandydatów będą również pracownicy Działu Kadr, z którymi będzie można porozmawiać o warunkach zatrudnienia, a także od razu zostawić swoje CV.

Wśród atrakcji przewidzianych na ten dzień znajduje się również możliwość zwiedzenia siedziby Kolei Śląskich, w tym m.in. hali napraw. Przedstawiciele spółki będą oprowadzać po bazie zainteresowanych gości o godzinach 10:30, 11:30, 12:30, 13:30, 14:30 i 15:30. Nie zabraknie również poczęstunku dla uczestników spotkania.

Zapraszamy wszystkich zainteresowanych do odwiedzenia siedziby Kolei Ślaskich przy ulicy Raciborskiej 58 w Katowicach 21 lipca w godzinach 10:00 – 16:00 i sprawdzenia „od kuchni” jak pracuje się w Kolejach Śląskich.

One comment

  1. Dzień kariery a czemu patalogiczna kolej śląska nic nie wzmiankuje jak dała d..y w Chałupkach i okolicy dzisiaj! A wasze artykuły dzieci przypominają te z czasów bardziej mrocznych typu „Trybuna Ludu „!! Jak można tak w tyłek wchodzić KS i być z tego dumnym! Żenada!!!!!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *