Bilety okresowe po nowemu w Tychach

Miejski Zarząd Komunikacji w Tychach przypomina wszystkim pasażerom, że z dniem 31 maja 2018 roku, nastąpiło zakończenie sprzedaży papierowych biletów 30 – dniowych. Papierowe bilety okresowe zakupione z datą rozpoczęcia do tego dnia, zachowują swoją ważność przez 30 dni. Od początku czerwca zakup wszystkich biletów 30 i 90 – dniowych możliwy jest tylko i wyłącznie na kartę ŚKUP.


Tyski MZK przypomina, że w związku z przyłączeniem do systemu ŚKUP wystąpiła konieczność wyrobienia karty ŚKUP przez osoby, które do tej pory korzystały z biletów długookresowych wyłącznie w formie papierowej.

W Tychach spersonalizowane karty ŚKUP można bezpłatnie uzyskać w dwóch Punktach Obsługi Klienta, usytuowanych przy Konfederatów Barskich 19 i Dąbrowskiego 87. Ponadto bilety długookresowe oraz średniookresowe, można zarejestrować na karcie ŚKUP, m. in. w Kolekturze Biletowej MZK Tychy przy ulicy Bocheńskiego 4, a także w 23 punktach ajencyjnych zlokalizowanych na terenie Tychów, oraz w Mikołowie, Łaziskach, Orzeszu, Ornontowicach, Żorach, Bieruniu, Oświęcimiu.

W wyżej wymienionych punktach można również dokonać aktywacji biletów okresowych i 7-dniowych zakupionych poprzez portal.kartaskup.pl

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *