Z KZK GOP na Juwenalia

Od najbliższego czwartku do najbliższej soboty w Katowicach obchodzone będą „Juwenalia Śląskie 2018”. Komunikacyjny Związek Komunalny GOP przygotował na ten czas specjalne rozkłady jazdy dla kilku funkcjonujących normalnie linii oraz otworzy jedną dodatkową relację.


Komunikacyjny Związek Komunalny GOP w komunikacie wydanym z okazji studenckiego święta informuje, że w związku z imprezą, w dniach od 24 do 26 maja (od czwartku do soboty) zostaną wprowadzone następujące zmiany w funkcjonowaniu komunikacji miejskiej:
– liczba kursów realizowana przez linię autobusową nr 12 w godzinach: 22:00 – 24:00 zostanie zwiększona;
– uruchomiona zostanie specjalna linia autobusowa „S3”, która będzie jeździć na trasie: „Katowice Plac Wolności” – „Katowice Dworzec” (stanowisko nr 5) – „Muchowiec Droga do Lotniska” – „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy”. Linia będzie kursować z częstotliwością co 10 minut w godzinach 17:30 – 03:00.

Ponadto od 24 do 26 maja wszystkie kursy linii autobusowej nr 110 zostaną skierowane do przystanku „Osiedle Paderewskiego Trzy Stawy”, bez obsługi przystanków „Muchowiec Park” i „Muchowiec Pętla”.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *