Majówka z PolRegio

Na długi majowy weekend PolRegio przygotowało specjalną promocję dla osób łaknących podróży. Już od 49 zł pojeździmy pociągami PolRegio bez limitów przez 10 dni. Dodatkowo w maju czekają na nas nowości na torach.


Polska jest pełna pięknych zakątków. To jest jeden z argumentów aby spędzić majowy weekend z przewoźnikiem PolRegio choć pewnie znajdą się osoby, które kupią bilet „Majówka z PolRegio” wyłącznie dlatego, żeby pojeździć pociągami. Każdy pretekst do podróżowania jest dobry.

Bilet „Majówka z PolRegio” uprawnia do wielokrotnych przejazdów na terenie kraju ogólnodostępnymi pociągami REGIO i interREGIO w okresie 27 kwietnia (od godz. 18:00) – 7 maja (do godz. 6:00). Bilet ten jest biletem imiennym i można go nabyć w kasach tradycyjnych, za pośrednictwem stron internetowych: polregio.pl, biletyregionalne.pl oraz e-podroznik.pl, w aplikacji SkyCash i w ponad 800 punktach salonów prasowych sieci Kolporter.

Bilet „Majówka z PolRegio” dostępny jest w dwóch opcjach:
– Oferta standard w cenie 83 zł brutto. Konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości
– Oferta ze zniżką w cenie 49 zł brutto do ukończenia 26 roku życia i dla osób, które ukończyły 60 rok życia. Konieczne jest posiadanie dokumentu tożsamości.

Sprzedaż biletów w ramach oferty „Majówka z POLREGIO” rozpoczyna się 20.04.2018 r. Długość korzystania z biletu nie wpływa na wysokość opłaty.

Oprócz oferty „Majówka z PolRegio” w maju czekają nas nowości na torach. Pierwsze zmodernizowane dla przewoźnika ED72 wyjadą w trasę. Nie byłoby w tym nic interesującego gdyby nie fakt, że chodzi o modernizację wystylizowaną na Elfa 2 przeprowadzaną aktualnie przez zakłady w Mińsku Mazowieckim. Nowe jednostki mogą pojawić się m.in. w relacjach prowadzonych do Gliwic i Raciborza.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *