Integracja KD z Wałbrzychem

Koleje Śląskie mają swój system taryfowy i mniej więcej wiemy na jakiej zasadzie on funkcjonuje. Warto tez jednak spojrzeć na innych. Na przykład na Koleje Dolnośląskie, które wprowadziły atrakcyjna ofertę dla mieszkańców Wałbrzycha i ościennych miejscowości, mającą na celu próbę integracji transportu zbiorowego w tym regionie.


Oczywiście specyfika środowiska w którym funkcjonuje nasz przewoźnik jest nieco inna w którym funkcjonuje dolnośląski przewoźnik. Nie zaszkodzi jednak spojrzeć na ofertę którą przygotowały KD dla mieszkańców Wałbrzycha i sąsiednich ośrodków, mającą na celu zachęcić mieszkańców do korzystania z zintegrowanych systemów komunikacji.

Bilet Zintegrowany Wałbrzych Jednorazowy  na przejazd „tam i z powrotem” uprawnia on do całodziennego przejazdu wałbrzyską komunikacją miejską w granicach Polski. Cena biletu normalnego 7 zł, biletu ulgowego 3,5 zł. Kwota doliczona jest do ceny biletu KD wydanego według stawek przewoźnika. Bilet dostępny jest we wszystkich kanałach dystrybucji, także w kasach PR.

Bilet jest ważny gdy stacją wyjazdu lub docelową jest jedna ze stacji: Wałbrzych Fabryczny, Wałbrzych Główny, Wałbrzych Miasto, Wałbrzych Szczawienko, Boguszów-Gorce, Boguszów-Gorce Wschód, Boguszów-Gorce Zachód, Głuszyca, Głuszyca Górna, Jedlina Górna i Jedlina Zdrój.

ppz. Pociąg KD w Wałbrzychu

fot: Koleje Dolnośląskie

 

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *