Coraz piękniej na Hajduka

W tym tygodniu odbyły się pierwsze odbiory techniczne na placu budowy centrum przesiadkowego przy ulicy Hajduka w Cieszynie. Obiekt nie jest jeszcze gotowy, natomiast zmiany w jego okolicy są tak duże, że choć część z nich chcemy Wam dzisiaj zaprezentować.


Centrum nie są jeszcze dostępne dla podróżnych ale korzystając z faktu, że poznikały już niemal wszystkie ogrodzenia wokół inwestycji pozwoliliśmy sobie zajrzeć naszym obiektywem nieco bliżej,  by zobaczyć jak będzie to wyglądało. Przyznajemy, już jest fajnie. Zapewniamy, że jak tylko będzie wiadomo co, kiedy i jak będzie się działo z udostępnianiem centrum przesiadkowego użytkownikom to będziemy Was o tym informować na bieżąco.

10 komentarzy

 1. Czy kasa biletowa zostanie otwarta? Czy jak zwykle dworzec wyremontowany i niedostępny dla podróżnych?

  1. Może będzie automat do sprzedaży biletów, ale kasy dla kilku pociągów nie ma sensu otwierać.

  2. Jeśli chodzi o Kś to będzie biletomat. Pragnę również zwrócić uwagę, że to nie PKP a miasto Cieszyn jest inwestorem i właścicielem nowego obiektu
   Z tego co wiem ma być otwarta dla podróżnych poczekalnia, bar, słyszałem nawet o bibliotece…

   1. W którejś z tych instytucji na dworcu (lub w bezpośredniej bliskości) powinna zostać wprowadzona sprzedaż biletów, jako „punkt na mieście” (jak w innych lokalizacjach na stronie KŚ)

 2. Daje zakład na to ze zaraz po oddaniu dworca oficjanie do urzytku poł dnia sie ostoi , później pojawią sie bohomazy i graffiti bo tu durna Cieszyńska młodzież musi sie wyzyc uwazajac ze dworzec to PKP a PKP to bród i musi byc brzydko.

 3. Ja bym nie polegał tylko na monitoringu. Warto by jeszcze zastosować na elewacji do poziomu piętra warstwę ochronną umożliwiającą zmycie ewentualnych malunków.

 4. Szkoda, że zaraz po otwarciu (a może i przed) znów przestaną jeździć jakiekolwiek pociągi w głąb PL…

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *