20.18… Odjazd dalej

Jutro powitamy nowy, 2018 rok. Jak zapewne wszyscy i we wszystkich dziedzinach życia chcemy by był lepszy od poprzedniego. Żeby jednak tak się stało, trzeba spojrzeć na ten kończący się rok numer 2017 i spróbować ocenić bilans zysków i strat. Ale o tym przy innej okazji…Osobiście jestem z gatunku tych, którzy na każde kolejne 365 dni spięte w rok kalendarzowy patrzą z optymizmem. No, ale już taka natura podpisanego. Przyznaję, czasem nie zauważam przesłanek każących ten urzędowy optymizm nieco zweryfikować ale sam ze sobą nie mam zamiaru walczyć. 

Nie inaczej jest tym razem. Mniej więcej wiem, w którą stronę skierowana zostanie nasza działalność w 2018 roku, choć już pojawiają się niespodziewane i nieprzewidziane przeszkody. Co nie znaczy, że zejdziemy im z drogi i się z nimi nie zmierzymy. Obieramy jakiś kurs i trzeba się liczyć z tym, że nie wszyscy będą temu przyklaskiwać. 

Najważniejsze by nowe nasze pomysły zostały zaakceptowane przez Was,  Naszych Czytelników. Będzie to bardzo trudne, bo przybywa Was i przybywa. Najbardziej radosne jest to, że dzieje się to stopniowo, a nie za sprawą jakiegoś jednego, wybranego artykułu. Postaramy się by ten trend utrzymał się w przyszłym roku, bo nic nas nie cieszy tak jak Wasze szerokie zainteresowanie naszymi publikacjami. Przyznaję, że większej motywacji do dalszej pracy już nie potrzeba.

W tym roku też nie zrobiliśmy wszystkiego co sobie zaplanowaliśmy. Bo nie istnieje chyba osoba, która 31 grudnia powie – Jest wszystko tak jak zostało to zaplanowane 1 stycznia. No chyba, że nic planowaliśmy i nic nie robiliśmy. Wtedy taki rezultat jest realny. My przynajmniej spróbowaliśmy…

W imieniu załogi Silesia Info Transport i naszych współpracowników życzę Naszym Czytelnikom w najbliższym roku przede wszystkim Zdrowia. Bo jak ono będzie, to i wszystko pozostałe będzie Was i Nas cieszyć…

Jerzy Gościński

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *