Komunikacja przedświąteczna

Święta Bożego Narodzenia znacznie w ostatnich latach zaczynają się nam rozciągać w czasie. Reklamowy szał zaczyna się jak tylko przeminie dzień Wszystkich Świętych. I tak potem przez półtora miesiąca. Zjawisko zaczyna „dopadać” również komunikację miejską. Komunikacyjny Związek Komunalny GOP ogłosił bowiem harmonogram kursowania autobusów i tramwajów nie tylko na świąteczny czas lecz również na najbliższy weekend, czyli 16 i 17 grudnia. 


W weekend przedświąteczny (16 – 17 grudnia), komunikacja autobusowa i tramwajowa organizowana przez KZK GOP będzie funkcjonowała według przedstawionych poniżej zasad:

16 grudnia (sobota)

Będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w soboty, ale ze zwiększoną pojemnością taboru ze standardowego na przegubowy na liniach autobusowych kursujących w pobliżu centrów handlowych, tj.: 12, 39, 155, 230 i 850.

17 grudnia (niedziela)

Będą obowiązywały rozkłady jazdy ważne w niedziele i święta, ale ze zwiększoną pojemnością taboru ze standardowego na przegubowy na liniach autobusowych kursujących w pobliżu centrów handlowych, tj.: 12, 39, 155, 230 i 850.

Harmonogram funkcjonowania komunikacji miejskiej w czasie Świąt Bożego Narodzenia przedstawimy we właściwym czasie. Czyli przed świętami.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *