Kolej z przewodnikiem

Koleje Śląskie podsumowały wakacyjno-jesienną akcję Kolej na Beskidy w ramach których przewoźnik z pomocą partnerów zorganizował 5 wycieczek po naszych górach.  W tym roku udział wzięło łącznie kilkadziesiąt osób, które zdecydowały się wybrać na wycieczkę i skorzystać z okazji wędrówki po górach z przewodnikiem.


W tym roku już po raz drugi zapraszaliśmy do połączenia kolei z pieszymi wędrówkami. W ramach akcji organizowanej wspólnie ze Spółdzielnia Turystyczną Turysta oraz Urzędem Miasta Wisły odbyło się 5 wycieczek. Największą popularnością cieszyły się wyprawa z Ustronia Polany na szczyt Wielkiej Czantorii oraz zwiedzanie Żywca wraz z przejściem na górę Grojec.

Nowością w tym roku było rozszerzenie akcji… poza granice naszego kraju. W planach wycieczek znalazło się bowiem miejsce na zwiedzenie gór po stronie czeskiej. W ramach odwiedzin u naszych południowych sąsiadów uczestnicy akcji mogli np. zdobyć szczyt Kozubowej i pozwiedzać Jabłonków.

Udział w samej wycieczce był bezpłatny, wystarczyło się wcześniej zarejestrować droga mailową, a następnie w dniu wyprawy zgłosić do przewodnika z biletem Kolei Śląskich. Dziękujemy wszystkim uczestnikom za udział w akcji i wytrwałe wędrówki. Mamy nadzieję, że również w przyszłym roku będziemy mogli Państwa zachęcać do wybrania się na szlak z kolejowym biletem – informuje biuro prasowe KŚ w podsumowaniu tegorocznej akcji Kolej Na Beskidy.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *