Dwa tysiące studentów za złotówkę

Koleje Śląskie po raz kolejny podsumowały swoją najnowszą ofertę „Studenciak”, która funkcjonuje już od kilku tygodniu. Jak informuje przewoźnik, oferta cieszy się sporym zainteresowaniem. Do tej pory już prawie 2000 studentów zdecydowało się na przetestowanie Kolei Śląskich i zakup biletu miesięcznego za złotówkę.


Bilet miesięczny za złotówkę to oferta stworzona z myślą o osobach, które zaczynają studia.

Chcemy w ten sposób zachęcić świeżo upieczonych studentów, by w drodze do i z uczelni sprawdzili transport kolejowy. Mamy przy tym nadzieję, że dla wielu z nich testy wypadną na tyle pomyślnie, że pociąg stanie się dla nich naturalnym środkiem transportu również w kolejnych latach – podsumowują pierwsze tygodnie nowej oferty Koleje Śląskie.

Aby skorzystać ze „Studenciaka” wystarczy dokonać zakupu poprzez system SkyCash. Co istotne, bilet jest ważny wraz z dokumentem potwierdzającym, że pasażer jest studentem I roku. Może to być zaświadczenie o przyjęciu na studia (do pobrania na stronie KŚ) lub legitymacja studencka.

Dziękujemy wszystkim osobom, które do tej pory skorzystały z oferty „Studenciak” i „Studenciak-Weekend” – cieszymy się, że jest Was tak wiele! A tym, którzy jeszcze się nie zdecydowali na przetestowanie Kolei Śląskich, przypominamy, że promocyjne bilety są dostępne do końca października – skorzystajcie z okazji i sprawdźcie jak się podróżuje z Kolejami Śląskimi – czytamy w komunikacie Kolei Śląskich.

Szczegółowe informacje dotyczące akcji „2017 – Rok Studenta w Kolejach Śląskich” można znaleźć TUTAJ.

* Fot. Koleje Śląskie

2 komentarze

  1. Widać słaby marketing sprawia, że zainteresowanie jest tak znikome. 2 tys. to naprawdę niewiele. Na samym Uniwersytecie Śląskim studiuje 25 tys. a gdzie tu inne uczelnie, gdzie uczelnie prywatne? Pomysł fajny ale trochę niewykorzystany.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *