KŚ z e-podróżnik.pl

Od dzisiaj każdy może zaplanować podróż koleją i kupić bilety na pociągi Kolei Śląskich w portalu e-podróżnik.pl. Jest to efekt umowy podpisanej przez śląskiego przewoźnika ze spółką Teroplan – właścicielem ogólnopolskiej wyszukiwarki e-podróżnik.pl.


Serwis e-podróżnik.pl to największa i najpopularniejsza wyszukiwarka połączeń, która przeszukuje rozkłady jazdy ponad 1000 polskich i zagranicznych firm przewozowych. Swoim użytkownikom udostępnia także bilety blisko 300 przewoźników autobusowych i kolejowych, w tym także na podróże na trasach międzynarodowych. Teraz podróżni, korzystając z tego portalu, będą mogli zaplanować podróż i kupić bilety online na połączenia kolejowe realizowane przez nas – informuje biuro prasowe naszego przewoźnika w komunikacie wydanym z okazji zawartego porozumienia.

Do tej pory pasażerowie KŚ mogli kupić bilet na sześć sposobów, przede wszystkim w kasach, biletomatach i tzw. „Punktach na mieście”. Było to również możliwe przez platformę internetową e-KŚ, aplikację na telefon SkyCash oraz u konduktora w pociągu. Teraz dochodzi nowa, siódma już możliwość.

– Poprzez platformę e-podróżnik pasażerowie Kolei Śląskich mogą zakupić bilety jednorazowe oraz miesięczne – zarówno z oferty podstawowej według taryfy normalnej, jak i również z zastosowaniem ulg ustawowych oraz ofert handlowych, które obejmują tzw. „liniówki”. Rozpoczynająca się współpraca będzie rozwijana. Planujemy w przyszłości udostępnienie w tym systemie sprzedaży także EkoBiletu – czytamy w dalszej części komunikatu KŚ.

One comment

  1. Można się tylko cieszyć z kolejnego kanału sprzedaży. Natomiast dziwi mnie taka opieszałość we wdrażaniu sprzedaży Ekobiletu w internecie. Nie ma wciąż na stronie KŚ, w e-podróżniku też „w przyszłości”

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *