001 odebrany a miejsc na weekend już brak

Za kilkanaście godzin na torach naszego regionu powinna zadebiutować w czynnej służbie jednostka 21WEa – 001. Wczoraj pociąg został odebrany od producenta przez Koleje Śląskie. Natomiast w błyskawicznym tempie rozeszły się wszystkie miejsca na weekendowe przejazdy okolicznościowe z okazji kolejnych urodzin KŚ.


21Wea – 001 jest już gotowy do wyjazdu na linie obsługiwane przez KŚ. Wczoraj pociąg, po odbyciu niezbędnych testów został przekazany przewoźnikowi przez producenta z Bydgoszczy. Nie jesteśmy w stanie na razie podać Wam informacji, na których szlakach będzie można spotkać „jedynkę”. Najważniejsze jednak, że kolejna nowoczesna jednostka zostanie oddana do dyspozycji pasażerom z naszego województwa.

Z przykrością musimy także poinformować, że brak już miejsc w obu specjalnych pociągach uruchamianych przez KŚ w najbliższą sobotę i niedzielę na okoliczność szóstej rocznicy działalności naszego przewoźnika. Okazało się, że zainteresowanie w obchodach kolejnych urodzin KŚ było z Waszej strony tak wielkie, że potrzebowaliście zaledwie kilkadziesiąt minut, by zarezerwować wszystkie przewidziane przez organizatora miejsca. I to na dwa dni…

5 komentarzy

  1. Masakra, już o 7:30 nie dało się wypełnić formularza….
    Myślę, że powinno się „wydłużyć” składy, przez dodanie kolejnych jednostek,
    albo zorganizować kolejne kursy o następnych godzinach….
    Nawet w formie płatnej i komercyjnej!!! 🙁

  2. myślę, że ci co mieli jechać jadą, czyli kolejarskie kręgi. skoro przed 6 rano nie było miejsc i formularz pojawił się o północy to nie brzmi to fajnie.

  3. To karygodne że ktoś w ogóle wdraża rezerwacje na okolicznościowe przejazdy przez internet. Siedzą Kinder MK-ole na kompach po nocach bo do pracy nie chodzą, i już po północy rezerwują sobie miejsca. Jeżeli naprawdę temu komu zależy jechać to osobiście powinien pofatygować się do Centrum Obsługi Pasażera KŚ w Katowicach lub ewentualnie przez internet ale w takich godz. jak jest otwierany C.O.P. , żadna kasa nie jest po nocach otwarta a tu dzieci internetu nawet nie wiedzą na 100% czy pojadą ale po zarezerwowały sobie przejazdy kiedy to inni mniej zaawansowani nie mieli już szans.

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *