Ciekawa lektura na weekend


Chcecie poznać nowy rozkład jazdy pociągów? Jest to już możliwe dzięki aplikacji mobilnej Rozkład Kolejowy, należącej do PKP PLK. Po wpisaniu nazwy stacji i odpowiedniej daty wszystko otrzymamy jak na tacy.


Sami przyznajemy, że od kilku godzin zagłębiamy się w wyszukiwanie ciekawostek, które czekają nas w nowym rozkładzie jazdy. Mając na uwadze doświadczenia lat ubiegłych, nie traktujemy jednak tej wersji jako ostatecznej, ale większość zamieszczonych tam propozycji na pewno w nowym harmonogramie kursowania pociągów się znajdzie. Ciekawi nas, czy podobnie jak np. w ubiegłym roku rozkład będzie się pojawiał i znikał na i co kilka dni, czy będziemy już mieli dostęp do niego na stałe.

Jak nie macie co robić, to proponujemy świetne zajęcie na weekend.

6 komentarzy

  1. „Chcecie poznać nowy rozkład jazdy pociągów? Jest to już możlipodobnie jakrzykład dzięki aplikacji mobilnej Rozkład Kolejowy, należącej do PKP PLK. Po wpisaniu nazwy stacji i daty np. niego na stałe rudnia, wszystko otrzymamy jak na tacy.”
    Nic a nic nie rozumiem 🙂

    1. Nic takiego nie bedzie to Rzeszowa pojedzie z Rybnika,tak jak nie bedzie kolei aglomeracyjnej miedzy tym miastami tak reklamowanej

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *