Giewont po raz trzeci

Koleje Śląskie już po raz trzeci w tym roku uruchomią połączenia do Zakopanego. Dla tych, którzy nie skorzystali jeszcze z przejazdów pociągiem specjalnym Giewont jest to ostatnia okazja w tym sezonie letnim, by wybrać się pod Tatry z regionalnym przewoźnikiem ze Śląska.


Pierwszy kurs z Katowic do Zakopanego wyruszy 12 sierpnia kilka minut po godzinie 7. Kolejny pociąg wyjedzie do stolicy polskich Tatr 15 sierpnia o 9:18. Pociągi powrotne w oba te dni wyjadą z Zakopanego o godzinie 17:30, dzięki czemu do Katowic będzie można wrócić kilka minut przed 22.

Szczególnie atrakcyjnie dla miłośników Tatr zapowiada się sobotni wyjazd. Rozkład jazdy skonstruowany został tak, że decydując się na jednodniową wycieczkę, w Zakopanem będziemy mieli do dyspozycji aż 6 godzin. To już naprawdę przyzwoity czas, by zwiedzić największe atrakcje turystyczne tego regionu.

Szczegółowy rozkład jazdy pociągów specjalnych można znaleźć w tabeli poniżej:

Będzie to już trzecia edycja naszych kursów do Zakopanego. Poprzednie – organizowane z okazji majowego i czerwcowego weekendu – cieszyły się stosunkowo dużym zainteresowaniem.

Więcej szczegółów na temat przejazdów specjalnych można natomiast znaleźć w Ofercie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *