PKP Intercity zaprasza do Budapesztu

Fot. PKP Intercity

Dzięki nowej ofercie BUDAPEST SPECJAL osoby planujące wyjazd do Budapesztu pociągami PKP Intercity zyskają możliwość zakupu biletów na przejazd „tam i z powrotem” w atrakcyjnych cenach. Oferta jest nielimitowana, a bilety są ważne przez cały miesiąc od daty zakupu lub wskazanej przez podróżnego.


Od  minionego czwartku (15 czerwca) pasażerowie PKP Intercity mogą skorzystać ze specjalnej taryfy BUDAPEST SPECJAL i wybrać podróż do Budapesztu w korzystnych cenach. Dzięki niej za przejazd na trasie Warszawa-Budapeszt-Warszawa podróżni zapłacą 49 euro. Podróżujący z Krakowa i Katowic będą mogli kupić bilety w cenie 39 euro za przejazd do Budapesztu i z powrotem.

Należy jednak pamiętać, że to nie jedyne opłaty, bo przy zakupie należy nabyć dodatkowo rezerwację miejsca do siedzenia w wysokości 3,50 euro dla składów wyjeżdżających z Polski oraz 3,00 euro dla pociągów kursujących z Węgier. Mniej za podróż zapłacą rodziny z dziećmi. Ceny biletów dla najmłodszych zaczynają się od 10,40 euro dla połączeń z Warszawy, od 3,90 euro z Krakowa i od 2,60 euro z Katowic (plus opłata za zarezerwowanie miejsca).

Osoby planujące podróż z Warszawy lub Katowic do stolicy Węgier mają do dyspozycji dwa bezpośrednie połączenia PKP Intercity – jedno dzienne oraz jedno nocne. Oferta BUDAPEST SPECJAL obowiązuje wyłącznie przy przejazdach z Warszawy/Katowic/Krakowa do Budapesztu i z powrotem, w drugiej klasie. Oferta jest nielimitowana, dlatego mogą z niej skorzystać także osoby decydujące się na spontaniczny wypad za granicę. Bilety ważne są przez jeden miesiąc, a można je nabyć w krajowych kasach PKP Intercity na 60 dni przed terminem wyjazdu.

2 komentarze

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *