Ekokonkurs z EKO biletem

Fot. Koleje Śląskie

Możliwość wygrania ciekawych upominków, zobaczenia siedziby Kolei Śląskich w Katowicach przy ulicy Raciborskiej, ale, co najważniejsze, możliwość za sprawą kolei i innych środków transportu zbiorowego, zwiedzenia najciekawszych miejsc naszego województwa. To nasza propozycja dla Was na wakacje. By to zrealizować wystarczy wziąć udział w konkursie „Ekopodróże – Małe i Duże”, który nasz portal organizuje we współpracy i przy wydatnej pomocy Kolei Śląskich.


Już spieszymy wyjaśnić w czym rzecz. Pozwolimy sobie zacytować regulamin konkursu, który poniżej zostanie udostępniony Wam w całości, ale tutaj istota zabawy.

Aby wziąć udział w Konkursie należy w terminie od 20.06.2017 do 27.08.2017 dokonać zgłoszenia konkursowego, czyli przesłać na adres kontakt@silesiainfotransport.pl opis swojej wycieczki odbytej do dowolnego miejsca w województwie śląskim. Można także – w części lub w całości – ułożyć mapę podróży przy wykorzystaniu dowolnych miejsc, które Uczestnik sam uważa za atrakcyjne. Podróż musi być opracowana przy wykorzystaniu, jako środka lokomocji transportu zbiorowego, EKO Biletu (honorowanego przez Koleje Śląskie, KZK GOP, MZK Tychy oraz MZKP Tarnowskie Góry).

Każdego tygodnia wybierane będzie jedno najlepsze zgłoszenie z dotychczas wysłanych. Wyniki ogłaszane będą w każdy poniedziałek w czasie trwania konkursu na stronie organizatora.

Opis wycieczki można przesyłać w dowolnej formie (może to być m.in. materiał tekstowy, wizualny – prezentacja, infografika, czy audiowizualny – film) oraz musi:

• wskazywać odwiedzone przez Uczestnika miejsca,

• zawierać informacje praktyczne dotyczące wybranych miejsc,

• zawierać informacje o sposobie przemieszczania się między wybranymi atrakcjami z wykorzystaniem EKO Biletu,

• zawierać uzasadnienie dlaczego akurat te miejsca warto odwiedzić w ramach jednodniowej wycieczki z EKO Biletem.

Czyli generalnie sprawa wygląda tak. Chcecie coś zwiedzić w naszym województwie to robicie to korzystając z transportu zbiorowego na podstawie zakupionego na ten czas EKO Biletu KŚ. Wersja biletu dowolna.

Jak już zwiedzicie to piszecie relację, opowiadanie z tej podróży i wysyłacie do nas. My dzielimy się z nimi z kompetentnym ludźmi z KŚ i wspólnie wybieramy każdego tygodnia najlepszy opis wycieczki. Nagrody dostajecie w siedzibie KŚ w Katowicach na ulicy Raciborskiej i przy okazji najprawdopodobniej będzie możliwość zobaczenia tego i owego na bazie przewoźnika.

Zanim zdecydujecie się na wzięcie udziału w konkursie, prosimy o dokładne zapoznanie się z jego regulaminem, który jest do przeczytania TUTAJ. Informacja o konkursie będzie dostępna również pod odpowiednia zakładką na stronie KŚ. Zapraszamy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *