Bilety na Giewonta teraz w kasach


Coraz bliżej do długiego weekendu i do kolejnej wyprawy pociągiem Kolei Śląskich do Zakopanego. Od dzisiaj bez wcześniejszej rezerwacji w wybranych punktach sprzedaży można kupić bilet na Giewonta.


KŚ poinformowsły, że od dzisiaj tj. 8 czerwca w kasach w Bielsku-Białej oraz w Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach można kupić bilety na pociąg komercyjny Giewont do Zakopanego. Jednocześnie z wprowadzeniem sprzedaży w kasach wstrzymany zostaje internetowy system rezerwacyjny. Osoby, które zarezerwowały, ale nie odebrały jeszcze swojego biletu, mają na to pięć dni od momentu rezerwacji.

Oczywiście, bilety zakupione w kasach zapewniają miejsce siedzące. Nadal też istnieje możliwość zakupu biletu w dniu odjazdu pociągu – w niższej cenie, bo za 20 zł, ale bez gwarancji miejsca siedzącego. KŚ zachęcają jednak, by nie czekać do ostatniej chwili i zaopatrzyć się w bilet odpowiednio wcześniej.

One comment

  1. To połączenie powinno być w każdy weekend od czerwca do września tak jak kiedyś był Giewont z Częstochowy uruchamiany przez PR.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *