Kupony na Industriadę także u nas

Na tegoroczne Święto Szlaków Zabytków Techniki, czyli popularną Industriadę, Koleje Śląskie przygotowały 25 000 kuponów upoważniających do bezpłatnych przejazdów pociągami przewoźnika. 10 czerwca każdy kupon będzie umożliwiał ich posiadaczom na dwa takie przejazdy. I takie kupony będą do wygrania dzisiaj u nas.


O głównych atrakcjach Industriady szerzej napiszemy w przyszłym tygodniu, ale dzisiaj kilka słów o tym jak się na nią dostać. Aby skorzystać z bezpłatnych przejazdów pociągami Kolei Śląskich uczestnicy festiwalu najpierw muszą zdobyć wydane na zaistniałą okoliczność kupony uprawniające do darmowych (dwóch) przejazdów pociągami KŚ. Będą one dostępne w kilkudziesięciu punktach w wielu miejscowościach województwa śląskiego. Następnie kupon wystarczy odpowiednio wypełnić i okazać w pociągu podczas kontroli.

Wszystkie informacje (m.in. o tym skąd i kiedy można odebrać kupony oraz jak je wypełniać) można znaleźć m.in. w regulaminie promocji bezpłatnych przejazdów, który można znaleźć TUTAJ.

Kupon upoważnia do bezpłatnej podróży po wypełnieniu dwóch odcinków na jego odwrocie. Są one opisane jako „dla pasażera” i „dla konduktora” oraz oznaczone literami A i B. Na każdym odcinku należy wpisać stację początkową, stację końcową oraz godzinę odjazdu. Podczas kontroli konduktor oderwie jedną część. Pozostałą część kuponu należy zachować.

Poniżej przedstawimy przykład poprawnie wypełnionego kuponu dla jednej osoby na jeden przejazd:

Warto wiedzieć, że w zeszłym roku z industrialnej propozycji KŚ skorzystało 5300 pasażerów. Podróżni w sumie przejechali pociągami przewoźnika ok. 335 000 km. To kolejno o 75% i 60% więcej niż w 2015 r. Powyższe dane jasno wskazuje, że oferta cieszy się coraz większym uznaniem i zainteresowaniem a Koleje Śląskie stały się już integralną częścią Industriady.

Tym bardziej, że KŚ z grona wszystkich przewoźników współpracujących z festiwalem są firmą transportową, która ze Świętem Szlaków Zabytków Techniki związana jest najdłużej.

I tu przechodzimy do pytania konkursowego:

Po raz który Koleje Śląskie są oficjalnym partnerem festiwalu Industriada?

Do wygrania na naszym portalu pięć podwójnych kuponów na Industriadę. By je otrzymać należy prawidłowo odpowiedzieć na pytanie konkursowe i pocztą elektroniczną wysłać odpowiedź na adres: kontakt@silesiainfotransport.pl.

Konkurs rozpoczynamy dzisiaj o godzinie 16.00. Kupony trafią do autorów pierwszych pięciu prawidłowych odpowiedzi. Zwycięzców konkursu poinformujemy pocztą elektroniczną o sposobie ich odebrania.

Miłej zabawy!

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *