Czyste życie EN57

Jak już informowaliśmy, Koleje Śląskie rozpoczęły generalną akcję oczyszczania pociąów EN57 z brudu i graffiti. Pierwsze efekty są już widoczne na niektórych trasach obsługiwanych przez naszego przewoźnika.


Kilka z „odmienionych” pociągów wpadło nam w obiektyw i ze swej strony zapewniamy, że będziemy kontynuować ten cykl, licząc przy tym na Waszą pomoc. Jeśli zobaczycie EN57 w „nowym” wcieleniu to podeślijcie nam zdjęcie, a my je opublikujemy na potwierdzenie tezy, że zadanie jest nadal realizowane.

7 komentarzy

  1. Dzięki za info. Jutro osobiście wybiorę się rano na st. Cieszyn żeby zobaczyć czystego srocza. Jak będzie brudny i ufajdany to znaczy że ktoś kłamie albo że ekolodzy nie dopuszczają do mycia 🙂

    1. Po pierwsze – proponuję nauczyć się czytać coś ze zrozumieniem. Jest duża różnica między stwierdzeniem „rozpoczął się” a „zakończył się”. Po drugie – to nasze zdjęcia więc na własne gały widzieliśmy te pociągi. Zarzucanie nam kłamstwa jest świnstwem do kwadratu. No ale to w sieci. Powiedzieć nam to prosto w oczy już nie będzie takie proste. Prawda?

      1. Gościu dajesz zdjęcia, poruszasz temat, to licz się z odzewem i reakcją. Po prostu wyluzuj, ja bym ci to wprost powiedział, patrząc tobie w gały

  2. Już się mondrzysz, gdy byś ty był tak szybki do oddawania nie swoich życzy jak KŚ-e do mycia to było by super a na razie En umyty to na pokaz medialny bo było głośno a z resztą wiosna i porządki wskazane.

  3. I po co kupowac nowy tabor jak mozna tylko wyczyścić zmodernizowac i roznicy nie widać. En 57 pojazd w eksploatacji długo wieczny i niezawodny. Kolejny dobry przykład to zmidernizowany tabor tranwajowy.

  4. Rozpoczął się ale jakoś skończyć się nie może… W piątek widziałem totalnie ubrudzonego kibla. Szkoda, że nie odpisałem numeru ale jakoś opornie idzie Kolejom Śląskim mycie. A może wynika to z tego, że te jednostki były tak niesamowicie brudne, że teraz jeden skład myje się 5x dłużej niż normalnie? Jak to jest możliwe, że podróżni muszą się prosić o coś co u innych przewoźników jest standardem?

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *