Załaduj kartę ŚKUP w domu

Fot. KZK GOP

KZK GOP wprowadza ciekawą nowinkę dla swoich klientów. Pasażerowie wykonujący transakcje przez Portal Klienta będą mogli zaktualizować swoje karty ŚKUP nie wychodząc z domu. Aby to wykonać, wystarczy zainstalować na swoim smartfonie nową aplikację ŚKUP NFC.


Dzięki aplikacji pasażerowie będą mogli zaktualizować bilety na swojej karcie już po ok. 20-30 minutach od dokonania płatności za pomocą Portalu Klienta, a w przypadku zasilenia e-portmonetki po upływie ok. godziny. Aplikacja jest prosta w użyciu, wystarczy przyłożyć kartę ŚKUP do tylnej ściany telefonu, a oprogramowanie zrobi za nas resztę. Dzięki temu rozwiązaniu proces zakupu biletów będzie szybszy i prostszy.

Obecnie aplikacja dostępna jest na wszystkich urządzeniach mobilnych z obsługą NFC z zainstalowanym oprogramowaniem Android 4.4.2 lub nowszym. W sieci obecnie dostępna jest wersja 1.0 (tzw. wersja beta), wszelkie zmiany oraz modyfikacje będą wprowadzane na bieżąco. W związku z uruchomioną wersją pilotażową wszelkiego rodzaju problemy związane z działaniem aplikacji kierować bezpośrednio do KZK GOP. Tam też, na stronie przewoźnika, znajduje się szczegółowa instrukcja jak skorzystać z nowej aplikacji.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *