Dla poprawy humoru MZK Kędzierzyn-Koźle

Fot. MZK Kędzierzyn-Koźle

Zadaniem przewoźnika w komunikacji publicznej jest zapewnienie powszechnego dostępu regularnych przewozów w określonym odstępie czasowym i po określonej linii. Podróż pasażerom można umilić poprzez nowy i komfortowy tabor, ale można też zrobić znacznie więcej. Na przykład postarać się pasażerowi poprawić humor, o co starają się w Kędzierzynie-Koźlu. 


Pasażer od przewoźnika wymaga m.in. punktualności, wysokiej częstotliwości, dobrej oferty biletowej i komfortowego środka transportu. Miejski Zakład Komunikacyjny w Kędzierzynie-Koźlu poszedł o krok dalej i wymyślił coś co może poprawić nastrój. Co takiego zaoferowali swoim pasażerom? Komiks, którego bohaterami są dwa ptaki, błyskotliwy Arek i „mniej błyskotliwy” Jarek.

Nie trzeba być klientem przewoźnika z Kędzierzyna-Koźla, żeby czytać zabawne komiksy, ale jest to ciekawy pomysł na poprawienie humoru i zajęcie czasu podróżnych korzystających z transportu publicznego. Czy Wam taka forma krótkich komiksów może poprawić nastrój? Tego możecie się sami przekonać wchodząc na strony zarządzane przez MZK Kędzierzyn-Koźle.

Nowe historyjki z ptasimi bohaterami ukazują się co piątek na fanpage’u MZK Kędzierzyn-Koźle w serwisie Facebook, ale wszystkie ich dotychczasowe przygody można zobaczyć TUTAJ

MZK Kędzierzyn-Koźle

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *