Studenckie „Igry” z KŚ

Fot. Koleje Śląskie

Koleje Śląskie w tym roku, po raz kolejny, jak to zostało podkreślone w komunikacie przewoźnika, mają przyjemność wspierać „Igry”, czyli juwenalia organizowane i obchodzone przez studentów Politechniki Śląskiej. Stąd dla uczestników imprezy przygotowane zostały dodatkowe nocne połączenia.


Podobnie jak w ubiegłym roku, tak i tym razem śląski przewoźnik zapewni nocne pociągi powrotne z Gliwic do Katowic. Pojadą one po czwartkowych i piątkowych koncertach odbywających się w ramach wydarzenia. Dodatkowo uruchomione zostaną też połączenia z Katowic do Gliwic. Pociągi zatrzymają się na wszystkich stacjach pośrednich obsługiwanych przez Koleje Śląskie.

Pełny rozkład jazdy nocnych pociągów można znaleźć w tabeli poniżej:

igry 2017 - rozkład jazdy pociągów

W dodatkowych pociągach będzie obowiązywać taka sama taryfa jak w pociągach rozkładowych (koszt jednorazowego biletu studenckiego z Gliwic do Katowic to 2,94 zł). Honorowane będą też wszystkie bilety miesięczne, okresowe itp.

Współpraca pomiędzy Politechniką Śląską i Kolejami Śląskimi obejmuje również wzajemną promocję. Stąd w pociągach KŚ oraz Centrum Obsługi Pasażera na dworcu w Katowicach można np. zobaczyć materiał zachęcający do udziału w studenckiej zabawie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *