Jutro muzyczna „dwudziestka”

Tramwaj linii 20 w Chorzowie Batorym

Jutro po raz kolejny w ostatnim czasie w naszym regionie będzie można na żywo posłuchać muzyki w tramwaju. Ostatnio był jazzman, a tym tym razem sprawcami całego „zamieszania” są studenci, którzy w ten sposób propagować będą zaczynający się jutro ich festiwal nauki. Wszytko będzie się działo w jednym z tramwajów linii 20.


Od jutra do czwartku odbędzie się 13 Śląski Studencki Festiwal Nauki. Impreza na stałe weszła już do kalendarza wydarzeń w naszym regionie. Najbardziej interesującym punktem programu z naszego punktu widzenia będzie kilkugodzinny występ muzyczny studentów na pokładzie jednego z pojazdów Tramwajów Śląskich.

Dokładnie rozpocznie się to o 10.38 w sąsiedztwie zajezdni w Katowicach Zawodziu, wiemy także, że koncert odbędzie się w pociągu Pt, czyli popularnym Helmucie i wiemy również, że muzyków będzie można spotkać w jednym z kursowych tramwajów na linii 20. Umuzykalnieni żacy dwukrotnie przejadą rozkladową trasę tramwaju tej linii, od szopienickiej pętli  do chorzowskiego rynku. Muzyki na żywo będzie można posłuchać do około godziny 14, gdy tramwaj, rozkładowo, po raz kolejny zawita na przystanek Chorzów Rynek, gdzie impreza zakończy się.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *