SilesiaKOMUNIKACJA – dzień drugi

Dzisiaj druga część targów transportu publicznego w ExpoSilesia. Odwiedzający mogą zapoznać się z ofertą producentów autobusów, urządzeń i systemu wykorzystywanych do organizacji i prowadzenia transportu zbiorowego. Swoją polską premierę ma tu na przykład elektryczny autobus 12-metrowy czeskiego producenta SOR.


Wczoraj odwiedziliśmy targi i zobaczyliśmy, co producenci mają do zaoferowania przedsiębiorstwom komunikacyjnym, a co przedsiębiorstwa oferują lub będą oferować podróżnym korzystającym z ich usług. Na miejscu stawiły się najwięksi przewoźnicy z naszego regionu, prezentując nowe pojazdy i zapowiadając plany inwestycyjne mające poprawić komfort i jakość podróżowania jak również czynić go ekologicznym i ekonomicznym. Ale o tym, co kto zaprezentuje i kiedy, napiszemy już niebawem.

Dzisiaj jednak dzień drugi targów i stąd niniejszą prezentacją fotograficzną chcemy Was zachęcić, jak będziecie mieli taką możliwość, by wybrać się do Sosnowca i pooglądać te pojazdy. Bo warto naocznie przekonać się o tym, jak wielkie i pozytywne zmiany na naszych oczach zachodzą aktualnie w tej dziedzinie transportu.

Ten pokaz slajdów wymaga włączonego JavaScript.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *