LK 169 w naszym obiektywie

Linia kolejowa 169

Wczoraj napisaliśmy Wam kilka słów o tym, jak wyglądała krótka, lecz treściwa przygoda linii kolejowej Orzesze Jaśkowice – Tychy z regularnym ruchem pasażerskim. Dzisiaj kilka obrazków stamtąd zarejestrowanych przez nasz obiektyw. Wraz z tymi pasażerami, którzy udowodnili, że warto spróbować rozważyć ten wariant połączeń kolejowych wprowadzić na stałe, mamy nadzieję, że jeszcze kiedyś przyjdzie nam taką sesję na tym szlaku powtórzyć.


 

 

Przystanek Orzesze Miasto

Przystanek Łaziska Średnie

Stacja Tychy

5 komentarzy

  1. Szczerze to żal mi dupę ściska jak widzę jak linia się maruje. Moim zdaniem powinno się dam puścić z na dzień dobry z 5 par pociągów z Rybnika do Katowic do Jaśkowic i od Tychów jako przyspieszone.

  2. Jechałem 2 razy( byłoby 3 ale odwołali jeden kurs) z pracy na Bolesławie w Łaziskach do Tychów. Raz nawet ktoś jechał poza mną do Katowic. Linia ma ogromny potencjał ,45 MZK Tychy z łaziska średnich jest do tyłu 25 minut jeśli chodzi o kurs na katowice. Przy dobrej promocji mozna by wrócić do przejazdów przynajmniej z lat 90-tych gdzie kursy szczytowe były zawsze pelne

  3. Propozycja rozbicia S7 i S71 – na dwie trasy przejazdu – JAK NAJBARDZIEJ ZASADNA :d.
    Przekażcie do KŚ.

    1. Dzięki. Wszystkie wnioski z tych pięciu dni postaramy się porozsyłać gdzie trzeba. Zresztą za kilkadziesiąt minut niektóre przedstawimy publicznie na naszym portalu

  4. Pytanie, od czego należy zacząć, żeby marnując jak najmniej energii dotrzeć do ośrodków decyzyjnych w sprawie, która stoi na głowie.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *