Pociągiem PKP Intercity na Wielkanoc?

Fot. PKP Intercity

Jak informuje PKP Intercity, osoby, które podczas wielkanocnych wyjazdów postawią na podróż pociągiem przewoźnika, już teraz powinny zaplanować swój wyjazd. Choćby dlatego, że na tych którzy podejmą taką decyzję to w przedsprzedaży czekają ciekawe opcje cenowe – pula najtańszych biletów w ramach Super Promo oraz rabaty sięgające nawet 30%.


Zbliża się Wielkanoc. Osoby, które zaplanują świąteczną podróż i kupią bilet z wyprzedzeniem, będą mogły skorzystać z atrakcyjnej puli biletów w ramach oferty Super Promo. Są to najtańsze bilety dostępne w pociągach Express InterCity Premium (EIP) oraz Express InterCity (EIC). Jednocześnie m.in. studenci czy uczniowie dzięki przysługującym im ulgom ustawowym za podróż na święta do domu zapłacą jeszcze mniej. Po wyczerpaniu puli najtańszych biletów PKP Intercity oferuje zniżki w ramach oferty Wcześniej-Taniej, obowiązującej na wszystkie kategorie pociągów. Najpierw udostępniane są bilety z 30% rabatem, a następnie z 20% i 10% zniżką. Pule biletów z rabatami są limitowane. Tutaj również obowiązują ulgi ustawowe.

Razem raźniej, razem taniej!

Podróżujący, którzy świąteczny wyjazd planują w grupie liczącej od 2 do 5 osób, a jedną z nich jest dziecko, które nie ukończyło 16 lat, mogą wybrać Bilet Rodzinny. W ramach oferty wszyscy dostaną 30% zniżkę. Z dodatkowych ulg skorzystają też posiadacze Karty Dużej Rodziny. Oprócz ustawowych 37% otrzymają również 30% upustu na zakupione bilety.

Weekendowe podróże!

Wszyscy ci, którzy w czasie Wielkanocy planują odwiedzić klika miejsc, mogą skorzystać z oferty weekendowej, umożliwiającej wielokrotne przejazdy w ramach jednego biletu. W okresie świątecznym Bilety Weekendowe PKP Intercity będą ważne o jeden dzień dłużej. Z oferty będzie można skorzystać od piątku (14 kwietnia) od godz. 19.00 do wtorku (18 kwietnia) do godz. 6:00 rano. Cena Biletu Weekendowego wynosi 81 zł (klasa 2) dla korzystających wyłącznie z pociągów kategorii TLK i IC i 164 zł dla Biletu Weekendowego MAX upoważniającego do przejazdu w drugiej klasie wszystkich pociągów przewoźnika.

One comment

  1. Przecież takie „ciekawe opcje” cenowe typu 30% taniej czy superpromo są zawsze, a nie tylko na Wielkanoc.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *