Wyraź swoją opinię o rozkładzie jazdy PKP Intercity

Fot. PKP Intercity

PKP Intercity zachęca do wypełnienia ankiety i wzięcia udział w konsultacjach społecznych dotyczących siatki połączeń na sezon 2017/2018. Od wczoraj do 15 marca, podróżni będą mogli wyrazić swoje zdanie i pomysły. Wystarczy tylko wypełnić specjalny formularz on-line.


Choć nowy rozkład jazdy pociągów PKP Intercity obowiązuje dopiero od trzech miesięcy, to przewoźnik już pracuje nad ofertą na sezon 2017/2018, która zostanie wdrożona 10 grudnia 2017 r. Uwagi i propozycje mogą też zgłaszać pasażerowie.

W tym celu przewoźnik przygotował specjalną ankietę, w ramach której każdy z zainteresowanych może wyrazić opinię i zaproponować zmiany. Sugestie mogą odnosić się np. do godzin lub terminów kursowania pociągów czy nowych połączeń całorocznych lub sezonowych. Ważne jest, aby za punkt odniesienia przyjąć obowiązujący rozkład jazdy.

Wzorem lat ubiegłych także w bieżącym roku uruchamiamy konsultacje społeczne. Chcemy jak najlepiej dopasować rozkład jazdy do potrzeb pasażerów – mówi Cezary Nowak rzecznik prasowy PKP Intercity.

Formularz będzie aktywny do 15 marca br. W miarę możliwości, po uzgodnieniach z zarządcą infrastruktury (PKP PLK) oraz Ministerstwem Infrastruktury i Budownictwa, nadesłane propozycje zostaną uwzględnione w rozkładzie jazdy, który zostanie wprowadzony w grudniu 2017 roku.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *