Historyczna grafika linii 182

Fot. PKP PLK S.A.

W ubiegłym tygodniu dużo informowaliśmy o planach odbudowy i odremontowania linii kolejowej nr 182 Tarnowskie Góry – Zawiercie. Dzięki uprzejmości pewnych osób mieliśmy  otrzymać grafikę mającą pokazać jak docelowo ma na tym szlaku wyglądać ilość stacji i przystanków po zakończeniu modernizacji. Pewne rzeczy poszły jednak nie tak.


Pierwotnie mieliśmy otrzymać grafikę jak pomiędzy Tarnowskimi Górami a Zawierciem będą za kilka lat wyglądały planowane stacje i przystanki mające w przyszłości być do dyspozycji pasażerów na linii nr 182. Wkradł się jednak błąd i grafika nie przedstawia tego jak będzie, tylko to jak było. Ponieważ jednak w tej formie ma to też jakąś wartość, przyznając się do błędu, zostawiamy ją do Waszej dyspozycji w formie ciekawostki.

Jednocześnie w formie zadośćuczynienia zobowiązujemy się do stworzenia grafiki nowych stacji i przystanków na linii 182 przy okazji publikacji kolejnych, miejmy nadzieję dobrych, wieści ze szlaku Tarnowskie Góry – Zawiercie.

Jeszcze raz przepraszamy.

 

2 komentarze

  1. Dziwna ta grafika, skoro uwzględnia przystanek Ożarowice w starej lokalizacji – według planów ma być on zlikwidowany i zastąpiony nowym, umieszczonym bliżej terminalu przystankiem.

  2. No ja myślę… Teraz to wygląda tak, jakby chcieli uraczyć nas dwoma przystankami po każdej ze stron lotniska.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *