PKP Intercity usprawnia sieć

Fot. PKP Intercity

PKP Intercity wprowadziło do internetowego systemu sprzedaży kolejne udogodnienie. Pasażerowie mogą kupić online bilety z różnymi zniżkami w jednej transakcji. Z oferty można skorzystać na stronie przewoźnika.


Sprzedaż online z roku na rok cieszy się coraz większym zainteresowaniem podróżnych. Już blisko 40% pasażerów kupuje bilety korzystając ze strony internetowej intercity.pl oraz aplikacji mobilnej IC Mobile Navigator. Dzięki wprowadzeniu nowego udogodnienia, zakup biletu jest jeszcze prostszy. W jednej transakcji jest możliwy wybór biletów z różnymi zniżkami (do 3). Dodatkowo podróżny może wybrać „Bilet Rodzinny” czy skorzystać z oferty „Duża Rodzina”.

W 2017 roku, oprócz realizacji nowej strategii taborowej, PKP Intercity planuje skupić się na rozwoju obszaru sprzedaży oraz obsługi klienta. Stopniowo wprowadzamy nowe funkcjonalności do naszego internetowego systemu sprzedaży. Kolejnym udogodnieniem, które planujemy wdrożyć, jest możliwość zakupu biletów online do Austrii i Rosji – mówi Marek Chraniuk, prezes PKP Intercity.

Już teraz pasażerowie, poza standardowymi biletami na przejazdy pociągami PKP Intercity, za pośrednictwem strony internetowej mogą kupić bilet miesięczny, ofertę weekendową czy pobrać bezpłatny bilet dla dziecka mającego nie więcej niż 4 lata. Ponadto podróżni mogą skorzystać z opcji wymiany i zwrotu biletu bez konieczności składania reklamacji.

Fot. PKP Intercity

One comment

  1. Stawiam na kupno biletu w formie tradycyjnej! Faktycznie muszę się pofatygować na stację do okienka kasowego przewoźnika, ale tam mam pełną informację, a kupując bilet w kasie, daje miejsca pracy dla osób które sa potrzebne na takim stanowisku pracy.
    Czy ludzie nie zdają sobie sprawy ile miejsc pracy zniknie tylko dlatego, ze era internetu zdominuje nasze życie codzienne. A gdzie ludzie będą pracowali jak za 10-15 lat większość czynności zrobimy przy pomocy komputera, smartfona albo wyręczy nas maszyna, robot….
    Zastanawiał się ktoś kiedyś nad tym?
    Dla dyrektora firmy i tej przewozowej to idealne rozwiązanie bo rosną zyski spadają koszty, utrzymania kasjerów i kasjerek, to jak ludzie mają pracować i zarabiać wydawać pieniądze, skoro będzie się likwidować znane nam dzisiaj miejsca pracy u podstaw.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *