Odkryj Europę na jednym bilecie!

Fot. PKP IC

Interrail przygotował specjalną promocję, dla tych, którzy zakupią bilet w terminie od 1 lutego do 31 marca. Korzystając z oferty będziemy mogli na jednym bilecie odwiedzić 30 krajów Europy, otrzymując przy tym rabat w wysokości nawet przeszło 100 euro.


Na stronie www.interrail.eu mamy do wyboru dwa rodzaje biletu. Global Pass to bilet dla miłośników zagranicznych wyjazdów. Dzięki niemu można podróżować pociągami po 30 krajach Europy. Bilet One Country Pass jest dedykowany, dla osób, które planują zwiedzić koleją tylko jeden wybrany kraj. W ramach specjalnej promocji, przy zakupie jednego z oferowanych biletów, można liczyć na 15% zniżki.

Bilet na całą Europę (Global Pass) jest dostępnych w dwóch opcjach – flexi i continous. Pierwsza z nich (flexi) umożliwia przejazdy pociągami w dowolnie wybrane dni w ramach określonego przy zakupie głównego terminu ważności. Podróżni mogą wybrać 5 dowolnych dni przejazdów do wykorzystania w ciągu 15-dniowego terminu ważności albo 7, 10 lub 15 dni przejazdów w ciągu miesiąca. Wyboru nie trzeba dokonywać z góry – wystarczy, że datę uzupełni się na bilecie tuż przed wejściem do pociągu. W przypadku drugiej opcji (continous), pasażer może podróżować bez limitów przez 15, 22 następujących po sobie dni lub przez cały miesiąc.

Bilet na jeden kraj (One Country Pass) występuje tylko w opcji flexi na podróże przez 3, 4, 6 lub 8 dni do wykorzystania w ciągu miesiąca.

Niestety promocja nie obejmuję Polski, ale posiadacze Interrail Global Pass nie muszą nabywać dodatkowych biletów na przejazdy do i od granicy kraju, w którym mieszkają. W ramach oferty mogą skorzystać z jednorazowego przejazdu pociągiem z dowolnej stacji kolejowej w kraju zamieszkania do jego granicy. Tak samo w przypadku podróży w drugą stronę.

Dodatkowe zniżki otrzymają osoby do 28 roku życia, seniorzy a dorosły będzie mógł bezpłatnie zabrać dwoje dzieci do 12 roku życia. Wśród ulg i udogodnień. Dla tych co zakupili bilet interrail przygotowano również ulgi i udogodnienia na czas podróży. Między innymi można skorzystać ze zniżek na nocleg w hostelach, podróż promem czy udział w specjalnych imprezach. Pełna lista udogodnień jest dostępna na stronie INTERRAIL.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *