Sylwestrowa komunikacja w Jaworznie

Fot. PKM Jaworzno

Miasto Jaworzno i tamtejsze Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, zachęca do skorzystania z komunikacji miejskiej w noc sylwestrową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, po północy wykonane zostaną wszystkie przewidziane w rozkładzie jazdy kursy nocne na liniach: E, N1 i N2.


Aby zapewnić wygodną i bezpieczną podróż, nocne kursy z Katowic obsłużone zostaną dwoma autobusami przegubowymi jednocześnie.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie informuje, że w związku z zamknięciem alei Korfantego w Katowicach na czas organizacji imprezy sylwestrowej – od ok. godz. 13:00 w dniu 31 grudnia do ok. godz. 8:00 w dniu 1 stycznia – wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Katowicach:

Linia A:

Wprowadzenie trasy objazdowej: (…) – KATOWICE SZKOLNA – KATOWICE PIOTRA SKARGI – KATOWICE WALERIANA – (…)

Linia E:

Trasa objazdowa w kierunku centrum Katowic: (…) – MYSŁOWICE BOŃCZYKA – KATOWICE HOTEL NOVOTEL – KATOWICE PIOTRA SKARGI
Trasa objazdowa w kierunku Jaworzna: KATOWICE PIOTRA SKARGI – MYSŁOWICE BOŃCZYKA – (…)

Linia J:

Trasa objazdowa w kierunku centrum Katowic: (…) – KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY – KATOWICE HOTEL NOVOTEL – KATOWICE PIOTRA SKARGI
Trasa objazdowa w kierunku Jaworzna: KATOWICE PIOTRA SKARGI – KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY – (…)

W czasie objazdu całkowicie zostaną wyłączone z obsługi przystanki w centrum Katowic: ALEJA KORFANTEGO, HOTEL NOVOTEL (w kierunku Jaworzna) oraz UNIWERSYTECKA. Prosi się o korzystanie z przystanku zastępczego KATOWICE PIOTRA SKARGI, który zlokalizowany zostanie na ul. Piotra Skargi nieopodal DH Supersam (pierwsze stanowisko przystankowe od strony al. Korfantego).

Fot. PKM Jaworzno

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *