Sylwestrowa komunikacja w Jaworznie

Fot. PKM Jaworzno

Miasto Jaworzno i tamtejsze Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej, zachęca do skorzystania z komunikacji miejskiej w noc sylwestrową. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom, po północy wykonane zostaną wszystkie przewidziane w rozkładzie jazdy kursy nocne na liniach: E, N1 i N2.


Aby zapewnić wygodną i bezpieczną podróż, nocne kursy z Katowic obsłużone zostaną dwoma autobusami przegubowymi jednocześnie.

Przedsiębiorstwo Komunikacji Miejskiej w Jaworznie informuje, że w związku z zamknięciem alei Korfantego w Katowicach na czas organizacji imprezy sylwestrowej – od ok. godz. 13:00 w dniu 31 grudnia do ok. godz. 8:00 w dniu 1 stycznia – wprowadzone zostaną następujące zmiany w organizacji komunikacji miejskiej w Katowicach:

Linia A:

Wprowadzenie trasy objazdowej: (…) – KATOWICE SZKOLNA – KATOWICE PIOTRA SKARGI – KATOWICE WALERIANA – (…)

Linia E:

Trasa objazdowa w kierunku centrum Katowic: (…) – MYSŁOWICE BOŃCZYKA – KATOWICE HOTEL NOVOTEL – KATOWICE PIOTRA SKARGI
Trasa objazdowa w kierunku Jaworzna: KATOWICE PIOTRA SKARGI – MYSŁOWICE BOŃCZYKA – (…)

Linia J:

Trasa objazdowa w kierunku centrum Katowic: (…) – KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY – KATOWICE HOTEL NOVOTEL – KATOWICE PIOTRA SKARGI
Trasa objazdowa w kierunku Jaworzna: KATOWICE PIOTRA SKARGI – KATOWICE ZAWODZIE OŚRODEK SPORTOWY – (…)

W czasie objazdu całkowicie zostaną wyłączone z obsługi przystanki w centrum Katowic: ALEJA KORFANTEGO, HOTEL NOVOTEL (w kierunku Jaworzna) oraz UNIWERSYTECKA. Prosi się o korzystanie z przystanku zastępczego KATOWICE PIOTRA SKARGI, który zlokalizowany zostanie na ul. Piotra Skargi nieopodal DH Supersam (pierwsze stanowisko przystankowe od strony al. Korfantego).

Fot. PKM Jaworzno

Napisz komentarz

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *