Wagony zamiast Darta

Jak informuje PKP Intercity, w dni dzisiejszym z przyczyn technicznych na 10 połączeniach obsługiwanych przez krajowego przewoźnika, zamiast elektrycznych zespołów trakcyjnych PESADart, wyjechały i wyjadą składy wagonowe.


PKP Intercity informuje, że z przyczyn technicznych następujące pociągi, na których planowo jeżdżą jednostki PESADart, w dniu dzisiejszym obsługiwane będą zastępczymi składami wagonowymi:

  • IC 26106 SŁOWACKI relacji Lublin – Wrocław Główny w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i cztery wagony klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • IC 71102 DĄBROWSKA relacji Ostrów Wielkopolski – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i pięć wagonów klasy drugiej (w tym wagon dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach). W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 10107 LEŚMIAN relacji Łódź Fabryczna – Białystok w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • IC 15127 ZAMENHOF relacji Łódź Fabryczna – Białystok w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • IC 10118 NAŁKOWSKA relacji Białystok – Łódź Fabryczna w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i sześć wagonów klasy drugiej. W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego oraz przystosowanego dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach.
  • IC 14112 KORFANTY relacji Warszawa Wschodnia – Bielsko Biała Głowna w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i pięć wagonów klasy drugiej (w tym wagon dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach). W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 41112 KORFANTY relacji Bielsko Biała Głowna – Warszawa Wschodnia w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i pięć wagonów klasy drugiej (w tym wagon dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach). W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 19104 PRZĄŚNICZKA relacji Warszawa Wschodnia – Łódź Fabryczna w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i pięć wagonów klasy drugiej (w tym wagon dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach). W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 10108 NAŁKOWSKA relacji Łódź Fabryczna – Białystok w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i pięć wagonów klasy drugiej (w tym wagon dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach). W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.
  • IC 10116 LEŚMIAN relacji Białystok – Łódź Fabryczna w zestawieniu jeden wagon klasy pierwszej i pięć wagonów klasy drugiej (w tym wagon dla osób z niepełnosprawnością poruszających się na wózkach). W składzie pociągu brak wagonu gastronomicznego.

One comment

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *