Kiedy remont dworca kolejowego w Raciborzu?

Spośród 590 czynnych dworców kolejowych, Polskie Koleje Państwowe S.A., chcą zmodernizować 464 obiekty, które wymagają prac inwestycyjnych. Jest to informacja dobrze nam znana, jednak ciągle bez odpowiedzi pozostaje pytanie, kiedy poznamy więcej szczegółów dotyczących realizacji tego dużego projektu.


W oczekiwaniu na zmaterializowanie się planów PKP S.A., postanowiliśmy sprawdzić, czy zapowiadana od jakiegoś czasu modernizacja dworca kolejowego w Raciborzu, w dalszym ciągu znajduje się planach kolejarzy.

Dworzec w Raciborzu znajduje się wśród 464 dworców umieszczonych na liście obiektów objętych naszymi potrzebami inwestycyjnymi. Zakres, harmonogram i źródła finansowania będą przedmiotem ustaleń. Gdy tylko będą znane szczegóły dotyczące dworca w Raciborzu przekażemy stosowne informacje – powiedziała nam Aleksandra Grzelak z biura prasowego PKP S.A.

Wychodzi więc na to, że w dalszym ciągu wiemy, że nic nie wiemy. Natomiast dobrą informacją, jest potwierdzenie planów przemiany dworca kolejowego w Raciborzu.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *