Kolejarze z KŚ pomagają psom i kotom

Nie jest tajemnicą, że wiele w naszym życiu obraca się wokół kolei, ale dzisiaj, choćby z racji zbliżających się świąt, chcemy zachęcić Naszych Czytelników do wzięcia udziału w świetnej i pożytecznej akcji. Nie na rzecz kolei, ale przez kolejarzy, dokładniej przez pracowników Kolei Śląskich, zorganizowanej.


Przemek Szczepanek, którego już doskonale znacie z naszych łamów oraz Maria Myga, dyspozytor w KŚ, postanowili pomóc psom i kotom, które nie mają swojego domu jak osobnik zamieszczony na powyższym zdjęciu i po prostu potrzebują naszej pomocy.

Zorganizowali zbiórkę różnych potrzebnych rzeczy od pokarmu zaczynając, na żwirku dla kotów kończąc. Na zamieszczonym niżej plakacie stworzonym przez organizatorów jest czytelnie wyszczególnione, co i gdzie jest najbardziej potrzebne. Zbiórka prowadzona jest na rzecz punktów w Bielsku-Białej i Zawierciu, ale jeśli chcecie podarować coś w ramach akcji, to możecie dostarczyć rzeczy z zamieszczonej listy do Centrum Obsługi Podróżnych KŚ na katowickim dworcu i wtedy dary trafią tam gdzie trzeba. Istnieje też możliwość dostarczenia podarunku pociągiem KŚ do Katowic,  ale wtedy poprzez profil „Konduktor KŚ” należy ustalić z organizatorem akcji jak zorganizować taki transport.

Nie zastanawiajcie się, pomóżcie tym milusińskim, które nie znają domowego ciepła i rodzinnej atmosfery przeżyć zbliżające się święta w godnych warunkach. Akcja trwa do czwartku, 22 grudnia.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *