W środę na dworcu w Gliwicach

W najbliższą środę 14 grudnia 2016 roku, odbędzie się oficjalne zakończenie modernizacji dworca kolejowego w Gliwicach. Z tej okazji PKP S.A. zaplanowała specjalną uroczystość. Na liczne przybycie mieszkańców liczą również przedstawiciele Kolei Śląskich, którzy szykują dla swoich podróżnych liczne atrakcje.


Cała ceremonia ma rozpocząć się o godzinie 10.30. Organizatorem tego przedsięwzięcia jest PKP S.A. Partnerami wydarzenia są: PKP Intercity S.A., Koleje Śląskie Sp. z o.o., Miasto Gliwice, Centrum Badań i Kształcenia Specjalistów Transportu Kolejowego Politechniki Śląskiej oraz firma Seventica Sp. z o.o.

Koleje Śląskie zaznaczą swoją obecność od godziny 11:00. W programie przewidziane są m.in. konkursy i warsztaty dla przybyłych gości. KŚ przygotowały na tę okoliczność m.in. quiz z nagrodami. Do dyspozycji przybyłych będzie również jeden z pociągów naszego przewoźnika. W godzinach 11:00-15:00, co staje się już tradycją na tego typu imprezach, będzie można w jednostce m.in. zrobić sobie zdjęcie w kabinie maszynisty.

Leave a Reply

Twój adres email nie zostanie opublikowany. Pola, których wypełnienie jest wymagane, są oznaczone symbolem *